pzh@pzh.gov.pl
Funkcja w projekcieImię NazwiskoKontakt
Skład zespołu projektowego NIZP-PZH – lidera projektu
Nadzór nad realizacją projektu ze strony władz NIZP-PZHprof. dr hab. Jan K. Ludwicki
Kierownik projektudr n. farm Jolanta Soleckajsolecka@pzh.gov.pl
koordynator ds. administracyjno- finansowychPiotr Przybylakpprzybylak@pzh.gov.pl
specjalista ds. koordynacji badańmgr inż. Aleksandra Rajniszarajnisz@pzh.gov.pl
specjalista ds. badań wirusologicznychdoc. dr hab. Joanna Siennickajsiennicka@pzh.gov.pl
specjalista ds. badań wirusologicznychdr Agnieszka Trzcińskaatrzcinska@pzh.gov.pl
asystent naukowymgr Joanna Zajkojzajko@pzh.gov.pl
asystent naukowymgr Magdalena Postekmradomska@pzh.gov.pl
asystent naukowymgr Anna Laskowskaalaskowska@pzh.gov.pl
asystent naukowymgr Adam Guśpielaguspiel@pzh.gov.pl
Radca prawnyBarbara Matysiak
Skład zespołu z Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Sieldcach – partnera projektu
Kierownik zadania IVdr hab. Robert Kawęcki, prof. nzw.rkaw@uph.edu.pl
Wykonawcadr Krzysztof Pypowskipypowski@uph.edu.pl
Wykonawcamgr Agnieszka Osioragnieszkaosior@o2.pl
StudentKatarzyna Łęczyckaka8888@op.pl
Sprawy administracyjno-finansowemgr Elżbieta Pokrywczyńskaela@uph.edu.pl
Eksperci/Konsultanci
Ekspert/Konsultantprof. dr hab. Wiesław Kurzątkowski
Ekspert/Konsultantprof. dr hab. Marek Chmielewski