| Kontakt: pzh@pzh.gov.pl

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w kraju, zaangażowaniem wielu podmiotów udzielających świadczeń opieki zdrowotnej oraz laboratoriów prowadzących diagnostykę w kierunku SARS-CoV-2 na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, w tym Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny postanowiliśmy utworzyć Fundusz Wsparcia Walki z COVID-19.

Każdego dnia tysiące osób w kraju, w szczególności personel medyczny, pracownicy laboratoriów, pracownicy służby zdrowia, a także pracownicy służ mundurowych i innych zawodów stają do walki z zagrożeniem zakażenia COVID-19.

Zachęcamy do włączenia się w pomoc w walkę z SARS-CoV-2 w obliczu zagrożenia epidemicznego o zasięgu globalnym.
Dzięki Państwa wsparciu będziemy mogli ułatwić funkcjonowanie naszego laboratorium, jak również pomóc innym placówkom medycznym w Polsce poprzez realizację niezbędnych zakupów na ich rzecz.

Chcesz pomóc w walce z COVID-19 i przekazać darowiznę na Fundusz Wsparcia
skontaktuj się z nami tel.: 22 54 21 202

konto do wpłat: 70 1020 1042 0000 8702 0437 7172

Do tej pory udzielili nam wsparcia:

Partnerzy MZ logo

Minister Zdrowia

Zakup linii diagnostycznej do laboratoryjnych badań w kierunku COVID-19.

PKP POLSKIE LINIE KOLEJOWE S.A.

Zakup doposażenia linii diagnostycznej do laboratoryjnych badań w kierunku COVID-19.

Powszechny Zakład Ubezpieczeń na Życie SA

Sfinansowanie z funduszu prewencyjnego doposażenia linii diagnostycznej do laboratoryjnych badań w kierunku ostatecznego potwierdzenia zakażeń ludzi koronawirusem 2019-nCoV na terenie Rzeczpospolitej Polskiej w celu zapewnienia wystarczającej zdolności w zakresie diagnostyki i weryfikacji wyników badań diagnostycznych w kierunku SARS-CoV-2 a także skrócenia czasu oczekiwania na wynik.

Novartis Poland Sp. z o.o.

Wsparcie NIZP-PZH  w zakresie aktywności związanych z zarządzaniem epidemią w Polsce i przekazanie środków na rzecz najbardziej potrzebujących jednoimiennych szpitali zakaźnych w zakresie poprawy możliwości ich funkcjonowania do walki z pandemią COVID-19.

11 BITSTUDIOS

Sfinansowanie zakupu systemu do automatycznego przeprowadzenia testów ELISAl.

PEKAO LEASING Sp. z o.o.

Przekazanie samochodu osobowego zarówno do transportu testów, jak również pracowników NIZP-PZH zaangażowanych w walkę z COVID-19.

Mitsubishi logotyp

MMC Car Poland Sp. z o.o, Generalny Dystrybutor Mitsubishi Motors

Zapewnienie samochodu osobowego do transportu próbek, jak również pracowników NIZP-PZH zaangażowanych w proces diagnostyczny w kierunku COVID-19.

Be Diet Catering

Zapewnienie całodziennych zdrowych posiłków dla pracowników NIZP-PZH zaangażowanych w proces diagnostyczny w kierunku COVID-19.

Oriflame logotyp

Oriflame

Przekazanie środków higieniczno-kosmetycznych dla pracowników NIZP-PZH zaangażowanych w proces diagnostyczny w kierunku COVID-19.

Skip to content