| Kontakt: pzh@pzh.gov.pl

Szanowni Państwo,

Od początku istnienia Instytutu jego misją było kształtowanie zdrowia publicznego w Polsce, a w szczególności w obszarze zapobiegania chorobom zakaźnym i zakażeniom, monitorowanie czynników ryzyka w żywności, wodzie i powietrzu oraz promocji zdrowia. Poza szeroką działalnością naukowo – badawczą Instytut zajmuje się również działalności edukacyjno-szkoleniową.

Poniżej znajdziecie Państwo informacje

o aktualnie organizowanych przez NIZP PZH – PIB szkoleniach i kursach:

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani przeprowadzeniem szkoleń dla zamkniętej grupy na ściśle określone tematy – zapraszamy do współpracy indywidualnej.

Szkolenia zamknięte charakteryzują się dużo większą skutecznością, ponieważ gwarantują indywidualne podejście oraz dostosowanie programu szkoleniowego do aktualnych oczekiwań i celów pracowników, jak i samych pracodawców.

Nasi eksperci i wykładowcy opracują unikalny program szkoleniowy obejmujący m. in. rozległą tematykę zagadnień związanych z funkcjonowaniem laboratoriów, mikrobiologią, epidemiologią, czy zdrowiem publicznym. Szkolenia mogą mieć formę wykładów, ćwiczeń oraz warsztatów. Istnieje możliwość przeprowadzenia zajęć zarówno w siedzibie Instytutu,  jak również we wskazanej przez Państwa lokalizacji.

Zapraszamy serdecznie do przesłania zapytania poprzez formularz:

    PARTNERZY

    Skip to content