| Kontakt: pzh@pzh.gov.pl

Baza danych

„TABELE WARTOŚCI ODŻYWCZEJ PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH

I POTRAW”

Zapotrzebowanie zdrowego człowieka na energię, składniki odżywcze i witaminy jest zróżnicowane
i bardzo indywidualne. Zależy od wielu czynników takich jak płeć, wiek, stan fizjologiczny, rodzaj wykonywanej pracy, aktywności fizycznej czy też warunków klimatycznych w jakich przebywa.

Dlatego wiedza na temat prawidłowego komponowania codziennej diety, która powinna być zbilansowana i urozmaicona, staje się coraz bardziej potrzebna, szczególnie w aspekcie zapobiegania chorobom powstającym w wyniku nieodpowiedniego sposobu żywienia.

Baza danych „Tabele wartości odżywczej produktów spożywczych i potraw”, to ponad tysiąc produktów i potraw, gdzie w sposób szczegółowy informujemy o tym, ile energii, białka, tłuszczu, węglowodanów, błonnika, składników mineralnych i witamin zawierają różne produkty lub potrawy, co jest niezbędne przy prawidłowym komponowaniu poszczególnych dań i całodziennych jadłospisów.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 2 wersje baz danych - skróconą i pełną

Zapraszamy do zakupu!

Jak zakupić bazę danych?

Zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się z nami bezpośrednio wysyłając e-mail na adres biurosprzedazy@pzh.gov.pl,
lub skorzystaj z formularza poniżej.

RODO Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wypełniając poniższy formularz oraz klikając przycisk “Wyślij” wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w w.w. celu.

* – pola wymagane

Skip to content