| Kontakt: pzh@pzh.gov.pl

30-05-2018 Kongres Komunikacji w Ochronie Zdrowia – Fundacja Misja Medyczna

Fundacja „Misja Medyczna”  organizuje „Kongres Komunikacji w Ochronie Zdrowia”, który odbędzie się Łodzi, w dniach 20 – 21 czerwca 2018 roku, Hotel Ambasador****, ul. Kilińskiego 145.

Jest nam bardzo miło poinformować, że Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny objął wydarzenie swoim patronatem.

Główna myśl tegorocznej edycji Kongresu skupia się wokół pytania: „Jaki wpływ na budowanie wartościowych relacji z pacjentami oraz otoczeniem ma tzw. ustawa o sieci szpitali?”. Podczas Kongresu będziemy szukali odpowiedzi na pytania o rolę i miejsce komunikacji w kontekście pierwszych doświadczeń z wprowadzonego w ubiegłym roku Systemu Podstawowego Zabezpieczenia Świadczeń Szpitalnych, tzw Sieci Szpitali oraz pytania o sposoby wykorzystania ogólnodostępnych narzędzi promocji w ochronie zdrowia oraz o rolę mediów społecznościowych w budowaniu wartościowych relacji. Podczas drugiego dnia Kongresu, w trakcie warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z możliwościami jakie daje narzędzie Design Thinking – myślenie projektowe – które służy do tworzenia wartościowych rozwiązań uwzględniających potrzeby i oczekiwania ostatecznych użytkowników usług i produktów.

Ponadto planujemy organizację warsztatów z zakresu zarządzania kryzysowego oraz wykorzystania narzędzi CRM oraz CSR do budowania relacji wewnątrz organizacji, z pacjentami oraz otoczeniem.

Planowane wydarzenie adresowane jest do organizatorów wszelkich aktywności związanych z budowaniem i zarządzaniem wartościowymi relacjami z pacjentami, otoczeniem biznesowym oraz wewnątrz organizacji działających w obszarze ochrony zdrowia. Szczególnie skierowane jest  do przedstawicieli jednostek podległych i nadzorowanych przez Ministerstwo Zdrowia, rzeczników prasowych, rzeczników praw pacjenta oraz osób zajmujących się promocją zdrowia w szpitalach, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego – organizatorów kampanii profilaktyki zdrowotnej, organizacji pozarządowych, przedstawicieli organizacji pacjenckich oraz uczelni medycznych.

Szczegóły wydarzenia pod adresem: www.kongreskomunikacji.pl

Skip to content