| Kontakt: pzh@pzh.gov.pl

Zapraszamy na szkolenia organizowane przez Centrum Kształcenia Kadr NIZP-PZH

Szanowni Państwo,

W dynamicznie rozwijającym się świecie wszyscy potrzebujemy dostępu do najnowszej wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej. Dlatego w odpowiedzi na Państwa potrzeby rozwoju zawodowego powstało Centrum Kształcenia Kadr jako nowa inicjatywa Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego-PZH. Wychodząc naprzeciw wymaganiom stawianym przez codzienne obowiązki w pracy przygotowaliśmy szeroki zakres szkoleń i warsztatów obejmujący szeroką tematykę zagadnień związanych z funkcjonowaniem laboratoriów, mikrobiologią, epidemiologią, czy zdrowiem publicznym.

Szkolenia, które Państwu udostępniamy odbywają się w Narodowym Instytucie Zdrowia Publicznego-PZH i są otwarte dla wszystkich zainteresowanych osób. Jeżeli bylibyście Państwo zainteresowani przeprowadzeniem szkoleń dla zamkniętej grupy na ściśle określone tematy, w wyznaczonym innym miejscu – zapraszamy do współpracy indywidualnej.

CKK tworzą głownie eksperci pracujący na co dzień w NIZP-PZH, którzy podczas szkoleń będą się z Państwem dzielić swoim bogatym doświadczeniem zawodowym.

Zapraszamy na stronę www.ckk.nizp.pzh.gov.pl

Logo Centrum Ksztacenia Kadr NIZP-PZH

Z poważaniem,

Zespół CKK

Skip to content