| Kontakt: pzh@pzh.gov.pl

Zapraszamy na webinar w ramach Europejskiego Tygodnia Szczepień „Szczepienia w czasie pandemii COVID-19. Komu? Kiedy? Jak?”

Zapraszamy na webinar w ramach Europejskiego Tygodnia Szczepień
„Szczepienia w czasie pandemii COVID-19. Komu? Kiedy? Jak?”
6 maja 2020 roku, godz. 17.00

Oglądaj na:

https://szczepienia.pzh.gov.pl/ i https://www.facebook.com/Szczepienia.info/

Uczestnicy:

Dr hab. Ernest Kuchar, Kierownik Kliniki Pediatrii z Oddziałem Obserwacyjno- Izolacyjnym, Warszawski Uniwersytet Medyczny, Przewodniczący PTW

Dr hab. Iwona Paradowska – Stankiewicz, Zakład Epidemiologii Chorób Zakaźnych i Nadzoru, NIZP-PZH, Krajowy Konsultant ds. Epidemiologii

Dr hab. Ewa Augustynowicz, Zakład Epidemiologii Chorób Zakaźnych i Nadzoru, NIZP-PZH

W związku komunikatem Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego wydanym 17 kwietnia 2020 roku w sprawie wykonywania szczepień w czasie pandemii COVID-19 rekomendującym wznowienie bieżącej realizacji szczepień. Eksperci NIZP-PZH razem z dr hab. Ernestem Kucharem Przewodniczącym Polskiego Towarzystwa Wakcynologii, odpowiedzą na pytania i wszelkie wątpliwości rodziców związane ze szczepieniami w czasie  pandemii COVID-19.

Szczepienia to najskuteczniejsza forma ochrony przed chorobami zakaźnymi. Inne choroby zakaźne, takie jak krztusiec, odra czy choroba pneumokokowa nie zniknęły przecież w czasie pandemii. Wykorzystajmy maksymalnie broń przed chorobami zakaźnymi, którą już dysponujemy. Inne choroby zakaźne nie śpią. Słuchajmy ekspertów i korzystajmy z wiarygodnych informacji na temat szczepień w Internecie.

Skip to content