| Kontakt: pzh@pzh.gov.pl

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy badawczej Ipsos, obecnej w 90 krajach świata.

Naszych Klientów wspieramy w odnoszeniu sukcesów pomagając im w rozwiązywaniu ich marketingowych problemów i w podejmowaniu właściwych decyzji. Pracujemy dla takich branż jak FMCG, telekomunikacja, media, reklama, paliwa, farmaceutyki, motoryzacja, bankowość, finanse, instytucje publiczne.

Specjalizujemy się w badaniach marketingowych, reklamy, mediów, satysfakcji i lojalności konsumentów oraz badaniach opinii.

Mamy do dyspozycji sprawdzone na świecie narzędzia badawcze, mające przełożenie na faktyczny sukces marek. Często proponujemy rozwiązania szyte na miarę, łączymy metody i techniki, integrujemy różne źródła danych, wciąż poszukujemy nowych, szybszych i efektywniejszych rozwiązań.

Doskonale znamy polski rynek – w Polsce jesteśmy obecni od 1991 roku. Dzięki ścisłej współpracy z ekspertami w grupie Ipsos korzystamy również z doświadczeń z innych rynków.

Koordynujemy projekty badawcze w 30 krajach świata. Jesteśmy przedstawicielami organizacji badawczych działających w Polsce i na świecie.

Wszystkie projekty badawcze realizujemy zgodnie z obowiązującymi w badaniach rynkowych i społecznych standardami etycznymi i profesjonalnymi.

Diagnostyka Laboratoria Medyczne

DIAGNOSTYKA to największa, ogólnopolska sieć laboratoriów medycznych, prowadząca obecnie ponad 170 laboratoriów na terenie całego kraju.

Firma zatrudnia ponad 7000 pracowników, w tym największą w Polsce liczbę diagnostów ze specjalizacjami. Jakość procesu wykonywanych badań poddawana jest stałej kontroli, potwierdzanej przez akredytacje i certyfikaty norm ISO 15189, 17025, 9001, 14001 czy 27001.

DIAGNOSTYKA współpracuje z kilkoma tysiącami placówek medycznych, elastycznie dostosowując się do potrzeb publicznych i niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej: od klinik, szpitali, przychodni, firm farmaceutycznych czy ośrodków naukowych, po indywidualne praktyki i gabinety lekarskie. Sieć dysponuje ponad 1000 placówek dedykowanych obsłudze pacjentów, oferując tym samym bezpośredni i szeroki dostęp do najnowocześniejszych testów diagnostycznych oraz łatwego i bezpiecznego odbioru wyników, także przez Internet.

Oferta DIAGNOSTYKI obejmuje ponad 2500 rodzajów badań; tylko w ubiegłym roku laboratoria sieci wykonały ponad 100 milionów testów dla ok. 15 milionów pacjentów.

Zgodnie ze swoją misją DIAGNOSTYKA zamierza „być najczęściej wybieraną siecią laboratoriów medycznych w Polsce. Pracuje nad tym poprzez wykonywanie najwyższej jakości badań, najlepszą obsługę Klienta oraz działania edukacyjne i prospołeczne”. Bo DIAGNOSTYKA to więcej niż wynik.

www.diagnostyka.pl

Skip to content